Blog

Misiowe podziękowania

 .

Serdecznie dziękujemy

Wszystkim, którzy włączyli się w zbieranie z nami pluszaków dla strażaków z województwa świętokrzyskiego. W naszej akcji zebraliśmy ponad 1 500 pluszaków.

Strażacy będą przekazywać pluszaki dzieciom, które uczestniczyły w wypadkach komunikacyjnych. Oby jednak takich wyjazdów nigdy nie było!

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce parafian z parafii bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie oraz ks. proboszcza Adama Zelgi (członka naszego Klubu).

W naszą akcję włączyła się również Restauracja Nowoursynowska - serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim naszym członkom i sympatykom, którzy przynieśli Misie do naszego biura.

Nasza dzielna druhna Karolina Kepczyk (członek zarządu WKPZK) ma jeszcze do przekazania ok. 1000 pluszaków - jeśli znacie jednostki straży pożarnej w województwie świętokrzyskim, które potrzebują wyposażyć swoje wozy bojowe w pluszowe misie - proszę dzwońcie do naszego biura.

 

Poniżej podziękowania dla wszystkich członków i sympatyków Warszawskiego Klubu Przyjaciół Ziemi Kieleckiej przekazane przez szefa Ochotniczej Straży Pożarnej w Oblekoniu druha Stanisława Korbaś.