Blog

Sportowy Duch w WKPZK

 

Do naszego Klubu dołączył Norbert Rzadkowski (Generation Z , rocznik 2004), który będzie wspierał nasze Stowarzyszenie w projektach sportowych.

Norbert wspólnie z Waldkiem Radomskim będzie pilotował przygotowanie kolejnych spływów kajakowych połączonych ze sprzątaniem naszych świętokrzyskich rzek.

Norbert studiuje i pracuje w Warszawie.

A tak o sobie pisze sam Norbert Rzadkowski.

Jestem człowiekiem, który uwielbia sport. Moją pasją jest piłka nożna oraz podróżowanie. Obecnie jestem zawodnikiem w PKS Radość. Swoją pasją chcę dzielić się z innymi ludźmi i cały czas rozwijać się w tym kierunku. Pochodzę z Piotrkowic. Ukończyłem Szkołę Mistrzostwa Sportowego im. Włodzimierza Lubańskiego w Nowinach. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie.

Witaj w Klubie Ziomalu!

Sprzątanie rzeki Kamiennej ( 2023 ) archiwum WKPZK