Blog

Nowa energia w WKPZK

Z Nowym Rokiem do naszego Klubu dołączyli: Kasia Batko, Daria Kaszuba oraz Artur Plasen.

 

Daria Kaszuba jest aplikantką notarialną pierwszego roku w Izbie Warszawskiej.Jej hobby to gotowanie, czytanie, oraz podróże. Daria uwielbia spędzać wolny czas na spacerach.
 
Artur Plasen jest aplikantem adwokackim pierwszego roku w Izbie Warszawskiej. Jego hobby to sport, podróże, historia, oraz motoryzacja.
Artur dużo czasu spędza na spacerach i wędrówkach. Lubi majsterkować.
 
 
 
Katarzyna Batko jest koordynatorką Świętokrzyskiego Convention Bureau w Regionalnej Organizacji Turystycznej województwa świętokrzyskiego.
Z urodzenia Sandomierzanka, wybór miejsca zamieszkania i zaangażowanie w działalność lokalną czynią ją autentyczną ambasadorką Ziemi Sandomierskiej.
Katarzyna aktywnie współpracuje z Lokalną Organizacją Turystyczną Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej, angażując się w projekty promocyjne regionu.
Jest pomysłodawczynią innowacyjnych inicjatyw, takich jak "Targ Sandomierski i Przyjaciele" organizowany w warszawskim Koneserze, promujący produkty lokalne i kultywujący tradycje
ziemi sandomierskiej. Ponadto Katarzyna Batko stoi za cyklicznym wydarzeniem "Śniadanie na Dworze" w sandomierskich Skotnikach, które harmonijnie łączy smaki, kulturę i przyrodę,
przyciągając miłośników lokalnej kuchni i piękna regionu. Jej zaangażowanie w rozwój turystyki i promocję dziedzictwa kulturowego czyni ją nie tylko lokalną liderką, ale także inspiracją
dla społeczności, pragnącej odkrywać uroki i bogactwo Ziemi Sandomierskiej.
 
Kasia bardzo pomogła nam w organizacji pierwszej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Literatury. Fakt. Biografia. Dokument.
Kasiu bardzo dziękujemy Ci za Twoją pomoc, pomysłowość i serdeczność.